صورت صفحه شخصی مهناز افشار عکس مهناز افشار

صورت: صفحه شخصی مهناز افشار عکس مهناز افشار مهناز افشار گوشواره کودکان سرگرمی بازیگر همراه فرهنگ فرزند

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هوتن شکیبا بازی کدام بازیگران زن را می‌پسندد؟ ، بازیگری که دوست داشت در «ابد و یک روز» بازی کند

هوتن شکیبا با حضور در برنامه «سی و پنج» راجع به فعالیت های خودش در حوزه سینما و تئاتر توضیح داد و از انتخاب‌هایی که در دوران فعالیت حرفه‌ای داشته است گفت.

هوتن شکیبا بازی کدام بازیگران زن را می‌پسندد؟ ، بازیگری که دوست داشت در «ابد و یک روز» بازی کند

بازیگری که دوست داشت در «ابد و یک روز» بازی کند/ هوتن شکیبا بازی کدام بازیگران زن را می پسندد؟

عبارات مهم : سینما

هوتن شکیبا با حضور در برنامه «سی و پنج» راجع به فعالیت های خودش در حوزه سینما و تئاتر توضیح داد و از گزینش هایی که در دوران فعالیت حرفه ای داشته است گفت.

به گزارش خبرآنلاین، بیست و چهارمین برنامه زنده اینترنتی «سی و پنج» با اجرای فریدون جیرانی شنبه 30 دی میزبان هوتن شکیبا، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و صداپیشه بود. در ادامه مشروح گفت وگوی فریدون جیرانی با این بازیگر را می خوانید.

شکیبا در این گفت وگو راجع به اینکه در دوران کودکی جهت دیدن چه فیلم هایی به سینما می رفته هست، گفت: با خانواده به سینما می رفتم. سینما بهمن که بزرگ بود و مردم زیاد می رفتند، فیلم «گودزیلا» را یادم است که خیلی جالب بود. از طرف دیگر «رقصنده با گرگها» را در منزل فرهنگ دیدم.

او افزود: فیلم ایرانی هم «اجاره نشین ها» را خیلی دوست داشتم که تلویزیون هم زیاد پخشش می کرد. هامون را دوست داشتم ولی هنگامی که بزرگتر شدم علاقه ام بعدها زیاد شد.

این بازیگر راجع به تحصیلاتش در حوزه سینما توضیح داد: نخستین کلاس هایم را در دانشگاه سوره رفتم. جالب بود که می خواستم سینما بخوانم ولی آن سالی که من کنکور دادم سوره، سینما نگرفت.

شکیبا راجع به رمان هایی که خوانده هست، بیان کرد: «کیمیاگر» را از کتاب های پدرم و «کوری» را از کتاب های مادرم خواندم. برادرم هم برایم کیهان فرزند ها می گرفت و خیلی دوست داشتم.

بازیگر «هلن» راجع به اینکه در آن دوان ویدئو داشتند یا خیر، پاسخ داد: اوایل خیر. از فامیل ها قرض می گرفتیم و پنهانی به منزل می بردیم. خانواده ما فیلم هندی هم دوست داشتند و می دیدند و ما «سنگام» و «شعله» را در ویدئو دیدیم.

شکیبا راجع به کمدی های مورد علاقه اش گفت: چاپلین را خیلی دوست دارم و زیاد فیلم هایش را در ویدئو دیدم و هنوز دارم. تمام کمدی کلاسیک ها و جدیدی ها را هم می دیدم.

این بازیگر راجع به پیشنهاد نقش فاگین هم توضیح داد: قبل تر پیشنهاد به من شده است بود ولی کامل مطرح نشد، ولی من درگیر لیسانسه ها بودم. بعدها دوباره به من پیشنهاد شد و من متوجه شدم که قرار بوده حامد بهداد نقش فاگین را ایفا کند که به علت درگیری کاری نتوانست بیاید و این سعادت نصیب من شد.

شکیبا راجع به حضور کمرنگی که در سینما دارد، بیان کرد: من چهار سینمایی کار کردم که به ترتیب فیلمبرداری؛ «شب بیرون» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی بود. «طبقه حساس» کمال تبریزی، «حق سکوت» هادی ناییجی که ظاهرا توقیف است و نقش یک طلبه جوان را بازی کردم که حتی با لباس به حوزه علمیه رفتم و با طلبه ها صحبت کردم. جهت این فیلم خیلی به قم سفر کردم. فیلم «هلن» آقای ثقفی آخرین کار سینمایی بود.

سینما برایم حساسیت و وحشت بیشتری دارد و نمی دانم چقدر چهار بازی ام در سینما می تواند قضاوت شود. امسال با تمام احترام به دوستانی که به من فیلم پیشنهاد کردند، در سلیقه ام فیلمی نبود.

بازیگر «لیسانسه ها» راجع به علاقه اش به تلویزیون و فعالیت در این حوزه گفت: اصلا ترجیحم تلویزیون نبود بخاطر کیفیت کارهای آن. فکر می کنم سومین یا چهارمین باری بود که از سروش صحت پیشنهاد کار داشتم و هر بار به بهانه ای نمی رفتم. لیسانسه ها را هم گفتم نمی آیم ولی پنج قسمت فیلمنامه به من داد که بخوانم و هنگامی که خواندم خیلی خوشم آمد و به نظرم ایمان صفایی و سروش صحت بی نظیر نوشتند. دیدم دلم نمی آید این نقش را شخص دیگری بازی کند چون شاخصه های خاص و جالبی داشت و به همین علت با وحشت و ریسک خیلی زیاد نخستین کار تلویزیونی ام را انجام دادم.

بازیگر «طبقه حساس» راجع به نقش های مورد علاقه اش گفت: ابد و یک روز را خیلی دوست دارم. کارهایی را که قبل تر از نوید ندیده بودم و فرهاد اصلانی را واقعا دوست دارم.

شکیبا راجع به بازیگران زنی که بازی ارزش را می پسندد، بیان کرد: در زن ها، گلشیفته را خیلی دوست دارم. ترانه علیدوستی و باران کوثری را هم همینطور. نسلی بودند که فکر می کنم عالی هستند. شهاب حسینی هم همینطور. در بازیگرانی که مرحوم شدند، خسرو شکیبایی را دوست دارم. در نسل قدیم تر، عزت الله انتظامی و علی نصیریان را دوست دارم و هنوز که هنوز است آقای نصیریان مثل یک جوان است و هر بار انگار نخستین کارش است.

هوتن شکیبا بازی کدام بازیگران زن را می‌پسندد؟ ، بازیگری که دوست داشت در «ابد و یک روز» بازی کند

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | بازیگری | سینمایی | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون | هوتن شکیبا | بازیگران زن | خسرو شکیبایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz